Par praktisko semināru no sērijas "Skaistums kā vislabākā rekomendācija". Maģiskās pārvērtības.

Agritas uzaicinājumam atsaucos uzreiz, kaut īsti nebija priekšstata, kas tur notiks. Tagad varu teikt, ka tas bija kas īpašs!

Ļoti patika veids, kā Agrita izmanto savā darbā visas savas zināšanas psiholoģijā, pedagoģijā un prasmes stila un frizūras veidošanā, liekot lietā savu neapšaubāmo talantu – spēju pirmo reizi sastopot cilvēku, novērtēt viņa psiholoģisko tipu, raksturu, piemēroto vizuālo tēlu - krāsas, formas, aksesuārus...

Sen nebiju jutusies tik pacilāta kā sieviete. Kārtējo reizi pārliecinājos, cik ārkārtīgi svarīgi sievietes pašapziņai un laimes sajūtai ir ne tikai labi justies dvēselē, bet cik ļoti nozīmīgi ir arī vizuālais izskats – sievietes sejas tipam, vecumam un dvēseles stāvoklim atbilstošs matu sakārtojums, atbilstoša sejas, acu, lūpu dekoratīvā kosmētika (ļoti minimāla, tieši tik cik vajag) un, protams, pēc fasona un krāsas atbilstošs apģērbs. Agrita tik tiešām ir liela Māksliniece un Meistare šajā jomā.

Ļoti patika arī studijas  darbinieces izsmeļošais un ar paraugiem ilustrētais skaidrojums par aktuālajām modes tendencēm, iespēja iepazīties ar tik plašo izstrādājumu klāstu dažādām gaumēm un vecumiem. Sevišķi patika dažādām Latvijas skolām veidotās skolēnu tērpu kolekcijas. Manuprāt, studija ir ļoti veiksmīgi atradusi veidu, kā šajos krīzes apstākļos ražot tieši to, kas mūsu cilvēkiem ir nepieciešams, radot darba vietas un pievienoto vērtību tepat Latvijā. Ja pieaugušo produkcija pamatā tiek ražota eksportam uz Vāciju, Norvēģiju, Japānu, tad skolēnu formas uz pasūtījuma tiek izgatavotas tieši Latvijas skolām. Ļoti atzinīgi vērtēju Agritas profesionālo darbību – prezentācijas skolotājiem par to, kādu skolotāju vizuālo tēlu vēlas redzēt bērni.

... trīs stundas studijā paskrēja nemanot, bet pozitīvās iedarbības lādiņš bija tik spēcīgs, ka ilgi nevarēju aizmigt, atceroties visu piedzīvoto...

Ar patiesu cieņu,

L.B.

2010.17.septembrī