Frizūra pēc būtības...

Labdien, Agrita!
 
Kā apsolīju, rakstu atsauksmes par savu jauno frizūru.
Vīrs bija un ir pārsajūsmā- viņš bija patīkami šokēts, jo neko TĀDU nebija gaidījis. ;)
Viņš saka, ka, neskatoties uz īso griezumu, es izskatos ļoti sievišķīgi, ka neko tik "krutu" man neviens frizieris vēl nav izveidojis līdz šim. Viņš piekrīt tam, ka Jums ir lieliski izdevies izveidot frizūru, kas atbilst manai būtībai un raksturam.
 
Mana mamma, kā jau paredzēju, bija šokā par trīs krāsām uz vienas galvas. ;D Kad šoka klusums pārgāja, tad teica, ka šis griezums esot vislabākais, kādu viņa man jebkad redzējusi un kopsummā es izskatoties daudz jaunāka.
 
Dēls arī bija šokēts un teica, ka nevar pierast pie melnajiem matiem pakauša daļā. Tā arī īsti nesapratu, vai viņam patīk vai nē. Būs jāpagaida, kamēr pieradīs.
 
Vakardien, kad ar "jauno galvu" gāju pa ielu, ievēroju, ka daudzi cilvēki skatās uz maniem matiem. Vienā brīdī sajutos neērti no tik uzkrītošas pētīšanas un šī sajūta mani pašu samulsināja. Kādreiz pusaudžu gados man ļoti patika šokēt sabiedrību, bet tagad? Neērti? Par daudz uzmanības?! Jūtu, ka vajadzēs iegremdēties pašanalīzē un atrast to, kas iesnaudies un saprast, kāpēc.
 
Katrā ziņā gribu Jums pateikt lielu paldies par visu! Tas bija kas daudz vairāk par man ierastu friziera apmeklējumu.
Grūti to visu rakstiski izlikt uz virtuālā papīra, jo jauniegūtā pieredze pašreiz ir vairāk tādā kā emocionālā nevis verbālā agregātstāvoklī. :)
 
Ceru, ka tiksimies arī turpmāk!
 
Ar vislabākajiem novēlējumiem,
 
 

xxxxx.    24.11.2011.Rīgā