Par praktisko semināru no sērijas "Skaistums kā vislabākā rekomendācija". Maģiskās pārvērtības.

Jūs droši vien esat tikušies ar Agritu friziermākslas vai stila konsultācijās? Tad jau zināsiet, ka tas ir neaizmirstams piedzīvojums, kura labākais rezultāts ir jūsu jaunais vizuālais tēls, saulains, pat lidojošs noskaņojums un daudz labu ideju iedvesmai un nākotnei individuālā stila pilnveidošanai.

Agritas profesionālais psiholoģes skatījums, viņas neparastās spējas vizualizēt klienta vēlamo tēlu un meistares rokas tiešām dara brīnumus. Tad arī uzrodas jauni, negaidīti matu griezumi, krāsu salikumi un sakārtojumi, kas līdz šim it kā ļoti parastai, mierīgai personībai ļauj atraisīt jaunas, neparastas personības iezīmes. Vai tiešām, nogriežot un piekrāsojot matus,mēs atmetam arī kādu daļu konservatīvo "rāmju"? Pēc pašas pieredzes varu teikt, ka pēc Agritas friziermeistara seansa apmeklējuma pagājušajā nedēļā, prieks par pārvērtību un izmantoto iespēju uzdrošināties un ļauties šai pārvērtībai - turpinās.

Seminārs pie Agritas trikotāžas salonā ir vēl viena šāda ļaušanās pārvērtībām. Sākumā notiek īss ievadkurss skaistuma sakopšanā un salona  produkcijas vizuālā novērtēšanā. Tad sākas praktiskās pārvērtības. Agrita izveido frizūru un uzliek meikapu. Salona pārstāve  pastāsta par ļoti kvalitatīvajiem un oriģinālajiem trikotāžas izstrādājumiem no Itālijas vilnas, zīda, Latvijas lina. Katrs no tērpiem ir gandrīz vienīgajā eksemplārā. Un, ak vai - bēdīgākais tas, ka Latvijas veikalos tie nav nopērkami. Bet jautrākais fakts ir tāds, ka pat mazajiem sunīšiem šajā salonā ir iespēja tikt saģērbtiem atbilstoši savas saimnieces karaliskajām krāsām.

 

Ak, un tad beidzot katrai ir atļauts izmeklēt un piemērīt tieši to,kas viņu uzrunā - fantastiski maigos un gaisīgos, siltos un krāsainos kašmira un zīda džemperīšus, svārkus, dabiskā zīda topiņus un kleitas, trikotāžas apmetņus un mēteļus, dažādu nokrāsu "rociņas", šalles, žabo un citus oriģinālus trikotāžas aksesuārus,kas karaliski papildina tērpa eleganto vienkāršību. Tērpu daudzveidība un kombinēšanas iespējas liek apmulst. Bet tad talkā nāk Aijas kundze, kas palīdz noorientēties šajā bagātībā. Viņa  perfekti piemeklē un apģērbj katrai savu atbilstošo stila un krāsu tērpa ansambli un parāda iespējamās kombinācijas, kuras vēl būtu iespējams izspēlēt.

Te ir tik daudz fantastiku un kvalitatīvu lietu, kuras gribas piemērīt, kombinēt un ļauties krāsu saspēlei. "Te jūs varat izmēģināt visu un sākumam vismaz saprast to,kas nekādā gadījumā nav jūsu krāsa vai stils" . Agrita pacietīgi fotografē mūsu stila pārvērtības, palīdzot piemeklēt rotas vai krāsas. Mēs pārtopam un ļaujamies šai pārtapšanai no parastām pūļa sievietēm kļūstot par granddāmām un stila ikonām (vismaz pašām tā liekas :-)).

Protams, ka tik radošā un draiskulīgā noskaņojumā 3 stundas paiet nemanot un pienāk laiks atvadām no  viesmīlīgā saloniņa. Bet iespējams,ka pēc laika mēs atkal būsim šeit, piedalīsimies šādā radošā Agritas seminārā un viņas vadībā atkal ļausimies eksperimentiem un burvīgajām pārvērtībām.

ar mīļu sveicienu ,

Kleopatra Kaķpēdiņa /vārds mainīts/

2010.gada 17.septembrī